מהו תפקידו של יועץ מס?

פירמה אחי קרן ושות’ משרד רואי חשבון במרכז מעניקה מגוון רחב של שירותי ייעוץ חשבונאי לרבות מתן ייעוץ רוחבי ומעמיק בענייני המס של חברות ועוסקים מורשים.

ייעוץ וייצוג אל מול רשויות המס איננו נועד אך ורק לשם העמידה בתחיקות שחוקקו במדינת ישראל, ומתפקידו של היועץ לספק מכלול רחב של שירותים לרבות:

מילוי דו”חות חשבונאיים

התנהלות פיננסית נכונה מוכרחה להישען לא רק על תשלומים המתקיימים כסדרם כאם גם על תיעוד פיננסי וחשבונאי ללא רבב.

יועץ המס מטעמנו יכול לבחון את הדו”חות ולהדגיש את התיקונים הנדרשים כחוק, או לחילופין ‘להיכנס אל המערכה’ ולמלא את הדו”חות באופן מלא ומסודר כך שישפקו את כלל ההתנהלות הפיננסית של בית העסק או החברה.

הפחתת תשלומי מס

נדגיש כי אין מדובר בניסיון ‘לעקוף את המערכת’ או לבצע דבר מה שאיננו כשורה.

אי-ידיעת התחיקות הנוגעות למס, עלולה להוביל אותנו לא פעם לביצוע תשלומי מס אל מעבר למה שאנו מחויבים לו. לעתים מדובר בזכויות סוציאליות מסוימות, לעתים יהיו אלו הוצאות שמוטב יהיה לדווח עליהן וכיוצא בכך.

תכנון מס נכון, עשוי בהחלט לסייע בהפחתה משמעותית של תשלומי מס, דבר אשר יאפשר לעסק להתנהל באופן גמיש הרבה יותר בהיבטים פיננסים נוספים.

תכנון מס

תכנון מס מתייחס להפחתת תשלומי המס בדרכים חוקיות ומקובלות, ורותם את הידע המקצועי של יועץ המס לצורך הסתכלות לעתיד: מה תהיינה ההוצאות העתידיות של בית העסק? האם אנו צופים עלייה או ירידה בהכנסות?

תכנון מס עתידי, מאפשר לנו לכלכל את צעדנו נכונה, לתכנן תקציבים ולבצע פעולות אחראיות ושקולות למען בריאות העסק.

מי מוסמך במתן ייעוץ מס?

חשוב לדעת כי יעוץ מס יכול להינתן הן על-ידי רואה חשבון מוסמך, אך גם על-ידי איש מקצוע שהוסמך במסגרתו של קורס יועצי מס.

אנו מאמינים כי בכוחו של רואה חשבון לרתום לצדו תחומי ידע רחבים ומעמיקים המאפשרים לסייע לעסקים לכלכל את צעדיהם בחוכמה. שירותינו שמים דגש ניכר על בחינתם של כלל ההיבטים הפיננסיים של החברה.

כל בעל ובעלת עסק וחברה המבקשים את שירותי משרדנו, מקבלים לצדם איש מקצוע מיומן ומנוסה, בוגר תואר ראשון בראיית חשבון ושמאחוריו ידע מהשטח. מתוקף תפקידם, רואי חשבון רוכשים במהלך לימודיהם ניסיון בכל תחומי החשבונאות לרבות המיסוי. על-פי חוק, בסמכותם לייצג נישומים אל מול רשויות המס ולייעץ.

קהל לקוחותינו

אנו שמחים להעניק שירותי ייעוץ מס לכל לקוח ולקוחה הפוקד את משרדנו, החל מעסקים קטנים המנוהלים ומתופעלים על-ידי אדם אחד (או בסלנג One Man Show), ועד לחברות בע”מ המונות עשרות ומאות עובדים.

יועץ מס מטעם משרדנו מעניק מכלול שירותים לרבות:

  • תכנון מס מדי רבעון
  • ייצוג אל מול רשויות המס (מע”מ ומס הכנסה)
  • מילוי והפקת דו”חות הנדרשים עבור רשויות המס
  • בחינת האפשרות לקבלת החזר מס
  • תכנוני מס בישראל ומחוצה לה

משרדנו דוגל במתן שירות אישי ומשפחתי. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו וליהנות מצוות זמין ומסביר פנים.