העולם העסקי מלא סיפורים על קריסה של עסקים שהפוטנציאל הגלום בהם הרקיע שחקים. מדוע?

לא די בכריזמה, ניסיון מקצועי ושיווקי ומיומנות יוצאת דופן. בסופו של יום הצלחת העסק נמדדת בשורת הרווח.

לכל בעל עסק יש את השאיפה והרצון להצליח עם הרעיון או המיזם העסקי שהוא מנהל ומקדם. בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול ובין אם מדובר במיזם עסקי, מה שעומד בין בעל העסק להצלחה, זאת התנהלות כלכלית לא נכונה, או לא יעילה מספיק.

העולם הכלכלי-עסקי מורכב ומסובך; צריך להכיר מקרוב את הסביבה העסקית בה מתנהל העסק שלך  מעבר לצורך לפתח את העסק ולהתמקד בקידומו, ההתנהלות הפיננסית דורשת תשומת לב רבה.

איך ליווי פיננסי יכול לתרום לעסק שלך?

ההתנהלות הכלכלית של העסק צריכה להתמודד עם אתגרים פנימיים וחיצוניים לעסק. ניתן לבצע פעולות רבות אשר יקדמו את העסק שלך בשני ההיבטים, אבל לא תמיד יש לך פנאי לזה, או את הידע הנדרש. ליווי מקצועי לוקח על עצמו את תפקיד הניהול הכלכלי של העסק שלך.

אנחנו מניחים שאתה מכיר את התחום העסקי או המקצועי היטב. אבל זה לא מספיק. על מנת לשלוט בעסק ולנווט אותו בזמן אמת אתה זקוק לכלים. לדוגמא:

  • תקציב – תכנון מראש של מה שאתה יכול להוציא על סמך מה שאתה מצפה לקבל.
  • תזרים מזומנים – חשבון הבנק משקף רק את מה שיש; הוא לא מראה אילו צ'קים והתחייבות שבדרך ומתי, והאם יהיו לך מספיק מזומנים כדי לכסות אותם.
  • במה להשקיע עודפי מזומנים לטווח הארוך ו/או הקצר.
  • האם להתרחב, איך להתרחב וכיו"ב.
  • דו שיח עם הבנקים.

אנחנו מניחים שלא נתקלת בכל אלה, ואחרים, בהיותך שכיר.

עד כמה ליווי עסקי הכרחי לעסק שלך?

התנהלות פיננסית נכונה יכולה להיות ההבדל בין עסק מצליח לעסק כושל. עסק שיודע להבחין בין רווחים להכנסות, עסק שיודע לתמחר נכון את המוצר או השירות שלו, עסק שיודע להתנהל עם אתגרים משתנים הוא עסק משגשג ובעל זכות קיום.

מומחים בתחום הפיננסי ידעו לומר לך על סמך התבוננות בנתוני העסק ובדפוסי ההתנהלות שלו, היכן אתה יכול לחסוך, מה לא עובד טוב בעסק, כיצד ניתן לנהל אותו בצורה יעילה יותר ומהן ההזדמנויות אשר ממתינות לך בחוץ.

אנו במשרד אחי קרן ושות' פירמה רואי חשבון, מזמינים אתכם לשירות אישי שמבין את העסק, ומתרגם אותו לשפה כלכלית בריאה ונכונה.

סגירת תפריט

נתקלתם בשאלה ללא תשובה?
בואו אלינו לפגישה ללא עלות!

השאירו פרטים כאן ומיד נחזור אליכם או חייגו עכשיו:
077-5416417